Tik faktai

1995 m. lapkričio mėn. 21 d. registracija
Įmonė įregistruota Vilniaus m. savivaldybėje savo aktyvią veiklą pradėjo 1996 m. rugpjūčio mėn.
1996 m. rugpjūčio mėn. aktyvios veiklos pradžia
Savo veiklą pradėjome nuo smulkių paslaugų: nespalvotų vizitinių kortelių, etikečių gamybos, tekstų rinkimo ir spausdinimo, kompiuterių techninės ir programinės dalies aptarnavimo. Vėliau didėjant mūsų klientų poreikiams ir plečiantis mūsų pačių galimybėms nuolat didinome paslaugų sąrašą.
1996 m. rugsėjo mėn. spaudos darbų pradžia
Pradėjome spausdinti spalvotas vizitines korteles, paprastas ir lipnias etiketes šilkografijos būdu. 1997 m. tuos pačius gaminius pradėjome spausdinti ir spaustuviniu būdu. Šis būdas leido ne tik gerokai sumažinti mūsų gaminių savikainą, bet ir pasiūlyti naujų paslaugų savo klientams. Pradėjome spausdinti skrajutes, lankstinukus, kalendoriukus, prekių katalogus ir pan.
1997 m. pabaiga - 1998 m. pradžia – Reklamos projektavimas ir gamyba
Pradėjome gaminti vizualinę reklamą: vitrinas, stendus, reklamą ant automobilių. Dabar mūsų pagamintos vizualinės reklamos pavyzdžių rasite ir smulkiose parduotuvėse, ir didžiuosiuose šalies bankuose.
1999 m. paslaugos reklamos agentūroms
1999 metais siautusios ekonominės krizės metu smarkiai sumažėjus klientų, nėra ko slėpti, ir mūsų pačių finansiniam pajėgumui, teko keisti nusistovėjusias veiklos formas. Neišvengiamai turėjome mažinti savo gaminių kainas. Tai padaryti buvo galima tik dviem būdais: Bloginti kokybę arba didinti gaminių tiražus. Pirmasis būdas netiko, nes kokybės prastinimas būtų nepagarba klientui. Antrasis būdas dažniausiai netikdavo užsakovams, nes, nepaisant mažėjančios vieno gaminio kainos didėjant tiražui didėjo ir bendra užsakymo suma. Nusprendėme, kad optimaliausia šiuo periodu būtų bendradarbiauti su kitomis panašaus profilio įmonėmis bendrai panaudojant esamus gamybinius resursus. Šis sprendimas leido padidinti gaminamos produkcijos tiražus ir nemažinant kokybės gerokai sumažinti savo produkcijos kainą. Toks bendradarbiavimas tęsiasi ir iki šiol.
2000 m. prekyba IT technika
2000 m. pabaigoje prasidėjo dar vienas veiklos etapas. Pradėjome prekiauti kompiuteriais, programomis, spausdintuvais, kompiuterių dalimis ir kt. kompiuterine technika.
2003 m. paslaugos internetui
Šiais metais sukūrėme pirmąją kliento internetinę svetainę ir pradėjome teikti interntinių svetainių prieglobos paslaugą.
2009 m. Baldų projektavimas ir gamyba
Nuo šių metų pradėjome aktyviai reikštis baldų projektavime ir gamyboje.
2011 m. 3D projektavimas
Įsisavinta 3D projektavimo programinė įranga Trimble Sketchup ir Blender. Pradėjome daryti trimates vizualizacijas parodoms, išorinei reklamai, namų interjerui ir pan.