Vizitinių kortelių gamyba

Užsiimame vizitinių kortelių gamyba nuo 1995 metų. Mūsų klientai spausdinasi įvairios paskirties vizitines korteles. 

Asmeninės vizitinės kortelės

Vienos populiariausių yra vizitinės kortelės su asmenine informacija. Tokias vizitines korteles gaminasi tiek įmonės savo darbuotojams, tiek privatūs asmenys savo reikmėms.

Gamybos būdai: standartinės, šilkografinės, laminuotos, EKO.

Reklaminės vizitinės kortelės

Populiarumu asmeninėms vizitinėms kortelėms nenusileidžia, o gal net lenkia, reklaminės vizitinės kortelės. Jose pateikiama informacija potencialiems klientams apie teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus.

Gamybos būdai: standartinės, laminuotos, EKO.

Informacinės vizitinės kortelės

Labai patogu turėti vizitinę kortelę su įmonės rekvizitais tais atvejais, kai reikia išsirašyti sąskaitą faktūrą pas naują tiekėją arba sudaryti sutartį su nauju verslo partneriu. Jokių rašymų ranka ant atsitiktinių popiergalių, jokio diktavimo žodžiu rizikuojant kad busite neteisingai išgirsti. Tiesiog paduodate informacinę vizitinę kortelę tiekėjo vadybininkui ar apskaitos darbuotojui. Pastarajam belieka teisingai suvesti duomenis į duomenų bazę. Paprasta ir patogu.

Bet eikime dar toliau. Pvz., kortelėje atspausdinus QR kodą išmanesnis vadybininkas, tiesiog jį ir informacija jau duomenų bazėje. Nereikės laukti kol vadybininkas lėtai, dažnai vienu pirštu :), rinks informaciją kompiuterio klaviatūra.